Działamy na rynku od blisko 30 lat

Kompleksowa oferta sprzedaży mieszkań

Śmigielski Group to deweloper budowlany z Leszna, który oferuje klientom kompleksową ofertę zakupu mieszkań. Zajmujemy się budową mieszkań, bliźniaków i domów w zabudowie szeregowej. Obecnie realizujemy kilka projektów, oferując m.in. domy na sprzedaż w Gronowie w zabudowie bliźniaczej oraz inne ciekawe inwestycje na terenie Leszna i okolic, a także w innych rejonach na terenie Wielkopolski, Ziemi Lubuskiej oraz Dolnego Śląska. Nasze obiekty stawiamy, stosując nowoczesne energooszczędne technologie, co znacznie obniża koszty ich eksploatacji. Na usytuowanie naszych osiedli wybieramy okolice, które kuszą swoim spokojem i bliskością natury, a jednocześnie wyposażone są w pełną infrastrukturę oraz dogodny dojazd do centrum miasta.

Biuro obrotu nieruchomościami, które otworzyliśmy w 2011 roku, odpowiada za proponowanie klientom pełnej obsługi w zakresie sprzedaży bliźniaków i domów jednorodzinnych oraz w zabudowie szeregowej, a także mieszkań i gruntów. Ponadto pomagamy klientom znaleźć kupca na ich stare mieszkanie. Zapewniamy także obsługę prawno-skarbową i kredytową.

Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółami naszej oferty sprzedaży mieszkań w Lesznie (dzielnice Gronowo i Grzybowo), Zielonej Górze, Święciechowej, Kąkolewie, Żarach oraz Dąbczu.