Działamy na rynku od blisko 30 lat

Czym kierować się przy zakupie mieszkania?

Mieszkanie można kupić z rynku pierwotnego lub wtórnego. Choć używane lokale kuszą często niskimi cenami, to jednak lepiej zdecydować się na nowe budownictwo. Zyskujemy wtedy pewność wysokiej jakości wykonania mieszkania, do którego tworzenia zastosowano nowoczesne technologie i materiały. Ważne jest jednak, aby wziąć również pod uwagę kilka innych czynników, jak lokalizacja oraz infrastruktura. Źle skomunikowana okolica bez punktów usługowych, ośrodków rekreacyjnych oraz placówek edukacyjnych nie jest najlepszym miejscem do zamieszkania.

Należy pamiętać o tym, aby wybierać wyłącznie oferty zaufanych developerów, którzy działają na rynku od wielu lat i mają za sobą przynajmniej kilka udanych inwestycji. Ponadto warto zwrócić uwagę, jakie dodatkowe usługi wchodzą w zakres obsługi, proponowanej przez daną firmę.

Jeśli szukają Państwo nowoczesnego mieszkania w pięknej okolicy od zaufanej firmy, która zapewni Wam kompleksową obsługę, to znaleźliście się w odpowiednim miejscu. Śmigielski Group pomoże Państwu zrealizować marzenia o przeprowadzce „na swoje”.