Działamy na rynku od blisko 30 lat

Kilka słów o naszej firmie


25 lat rynku - Ponad 200 szczęśliwych rodzin

Przedsiębiorstwo Śmigielski Group powstało w 1994 roku. W pierwszym etapie istnienia firmy głównym obszarem naszej działalności była produkcja, sprzedaż i montaż okien, drzwi oraz bram garażowych. Wysoki popyt na nasze profesjonalne usługi oraz doskonałe jakościowo artykuły sprawił, że zdecydowaliśmy się rozwinąć działalność i poszerzyć ofertę o budowę domów oraz sprzedaż mieszkań. Aktualne inwestycje:

kościan działkowa

Inwestycje Kościan

Rawicz ul. cechowa dom dwurodzinny

Inwestycje Rawicz

Gostyń ul. górna

Inwestycje Gostyń

leszno zatorze

Inwestycje Leszno

Apartamenty Dąbcze – domy w zabudowie dwurodzinnej

Inwestycje Dąbcze

inwestycje smigielski group kakolewo

Inwestycje Kąkolewo

Wyjątkowe domy

w zabudowie szeregowej, bliźniaki, apartamenty

Oferowane przez nas domy w zabudowie szeregowej, a także obiekty jednorodzinne i dwurodzinne znalazły wielu zadowolonych nabywców. Dziś mieszka w nich około 200 rodzin. Popularność, jaką cieszą się nasze inwestycje, wynika z wielu czynników. Przede wszystkim przywiązujemy niezwykłą wagę do jakości wykonania wszystkich obiektów. Każdy dom, niezależnie ot tego, czy chodzi o zabudowę szeregową, dwurodzinną czy jednorodzinną, budujemy, stosując wysokiej klasy materiały, które spełnią najwyższe normy jakości.

Użycie energooszczędnych technologii zapewnia doskonałą izolację termiczną i przyczynia się do obniżenia rachunków za ogrzewanie. Sprawia to, że nasze mieszkania i szeregowce kuszą niskimi kosztami utrzymania. Dbamy również o estetykę oraz funkcjonalność naszych budynków. Planując osiedla, staramy się, aby zapewniały mieszkańcom odpowiednią dozę prywatności i wygody, a także pozytywne doznania wizualne. Na ich lokalizacje wybieramy okolice spokojne i zielone, zarazem wyposażone w pełną infrastrukturę.

Trzy standardy wykończenia
Sprawdzona ekipa budowlana
Budownictwo komercyjne
Negocjacje ofert gotówkowych
Promocje sezonowe
Materiały znanych marek

Kompleksowa obsługa

w zakresie zakupu i sprzedaży nieruchomości

Klienci, decydując się współpracę z naszą firmą, mogą liczyć na kompleksową obsługę. W 2011 powołaliśmy do życia Biuro obrotu nieruchomościami, które służy pomocą przy zamianie mieszkania na dom, a także sprzedaży gruntów, domów i mieszkań. Ułatwia również klientom zakup nowej nieruchomości. Dzięki współpracy z biurami kredytowymi może wesprzeć w uzyskaniu korzystnych warunków kredytowania. Gwarantuje również pełną obsługę prawno-skarbową.

Oferta naszej firmy w zakresie bezczynszowych domów z działką skierowana jest zarówno do młodych osób, które kupują pierwszą nieruchomość, korzystając z dofinansowania przez państwowe programy np. MDM (Mieszkania dla młodych), jak i tych, którzy planują dokonać zamiany swojego obecnego mieszkania na nowy lokal.