Działamy na rynku od blisko 30 lat

Deweloper

Zamień czynsz za swoje mieszkanie na nowy bezczynszowy dom z własną działką bez dodatkowych kosztów.

Doradztwo finansowe pomagamy w załatwianiu formalności kredytowych.

Kompleksowa obsługa w zakresie nieruchomości.

Nowoczesne wzornictwo, najlepszej jakości materiały.

Powyższe oferty nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu art. 66 § 1 kodeksu cywilnego oraz innych właściwych przepisów prawnych. Informacje i zdjęcia umieszczone w ofertach mogą ulegać zmianom. Staramy się, aby wszystkie oferty były jak najbardziej aktualne i odpowiadały stanowi rzeczywistemu.

Deweloper budowlany z Leszna – Śmigielski Group

Posiadanie własnego mieszkania to jedno z najważniejszych marzeń Polaków – zarówno młodszych, jak i tych starszych. Wraz ze wzrostem zamożności społeczeństwa, możliwość zamieszkania „na swoim” staje się realną perspektywą dla coraz szerszej rzeszy osób. Tak właśnie dzieje się obecnie w naszym kraju. Zakup mieszkania to inwestycja na lata, dlatego należy dobrze ją przemyśleć.  Na rynku znaleźć można całe mnóstwo ofert, zarówno od deweloperów, jak i na rynku wtórnym, dlatego nie trudno się w tym pogubić. W związku z tym pojawiają się pytania, czym należy kierować się przy wyborze mieszkania i jak znaleźć dobrą ofertę?

Śmigielski Group

Czym kierować się przy zakupie mieszkania

klepsydra

Mieszkanie można kupić z rynku pierwotnego lub wtórnego. Choć używane lokale kuszą często niskimi cenami, to jednak lepiej zdecydować się na nowe budownictwo. Zyskujemy wtedy pewność wysokiej jakości wykonania mieszkania, do którego tworzenia zastosowano nowoczesne technologie i materiały. Ważne jest jednak, aby wziąć również pod uwagę kilka innych czynników, jak lokalizacja oraz infrastruktura. Źle skomunikowana okolica bez punktów usługowych, ośrodków rekreacyjnych oraz placówek edukacyjnych nie jest najlepszym miejscem do zamieszkania.

Należy pamiętać o tym, aby wybierać wyłącznie oferty zaufanych developerów, którzy działają na rynku od wielu lat i mają za sobą przynajmniej kilka udanych inwestycji. Ponadto warto zwrócić uwagę, jakie dodatkowe usługi wchodzą w zakres obsługi, proponowanej przez daną firmę.

Jeśli szukają Państwo nowoczesnego mieszkania w pięknej okolicy od zaufanej firmy, która zapewni Wam kompleksową obsługę, to znaleźliście się w odpowiednim miejscu. Śmigielski Group pomoże Państwu zrealizować marzenia o przeprowadzce „na swoje”.

 

Kompleksowa oferta sprzedaży mieszkań

Śmigielski Group to deweloper budowlany z Leszna, który oferuje klientom kompleksową ofertę zakupu mieszkań. Zajmujemy się budową mieszkań, bliźniaków i domów w zabudowie szeregowej. Obecnie realizujemy kilka projektów, oferując m.in. domy na sprzedaż w Gronowie w zabudowie bliźniaczej oraz inne ciekawe inwestycje na terenie Leszna i okolic, a także w innych rejonach na terenie Wielkopolski, Ziemi Lubuskiej oraz Dolnego Śląska. Nasze obiekty stawiamy, stosując nowoczesne energooszczędne technologie, co znacznie obniża koszty ich eksploatacji. Na usytuowanie naszych osiedli wybieramy okolice, które kuszą swoim spokojem i bliskością natury, a jednocześnie wyposażone są w pełną infrastrukturę oraz dogodny dojazd do centrum miasta.

Biuro obrotu nieruchomościami, które otworzyliśmy w 2011 roku, odpowiada za proponowanie klientom pełnej obsługi w zakresie sprzedaży bliźniaków i domów jednorodzinnych oraz w zabudowie szeregowej, a także mieszkań i gruntów. Ponadto pomagamy klientom znaleźć kupca na ich stare mieszkanie. Zapewniamy także obsługę prawno-skarbową i kredytową.

Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółami naszej oferty sprzedaży mieszkań w Lesznie (dzielnice Gronowo i Grzybowo), Zielonej Górze, Święciechowej, Kąkolewie, Żarach oraz Dąbczu.