Sprzedaż mieszkań – O firmie

20 lat rynku

Ponad 200

szczęśliwych rodzin

Przedsiębiorstwo Śmigielski Group powstało w 1994 roku. W pierwszym etapie istnienia firmy głównym obszarem naszej działalności była produkcja, sprzedaż i montaż okien, drzwi oraz bram garażowych. Wysoki popyt na nasze profesjonalne usługi oraz doskonałe jakościowo artykuły sprawił, że zdecydowaliśmy się rozwinąć działalność i poszerzyć ofertę o budowę domów i sprzedaż mieszkań.

Oferowane przez nas domy w zabudowie szeregowej, a także obiekty jednorodzinne i dwurodzinne znalazły wielu zadowolonych nabywców. Dziś mieszka w nich około 200 rodzin. Popularność, jaką cieszą się nasze inwestycje, wynika z całego zestawu czynników. Przede wszystkim przywiązujemy niezwykłą wagę do wykonania naszych obiektów. Każdy dom niezależnie czy chodzi o zabudowę szeregową, dwurodzinną czy jednorodzinną budujemy, stosując wysokiej klasy materiały, które spełnią wszystkie normy jakości. Użycie energooszczędnych technologii zapewnia doskonałą izolację termiczną i przyczynia się do obniżenia rachunków za ogrzewanie. Dbamy również o estetykę i funkcjonalność naszych obiektów. Planując osiedla, staramy się, aby zapewniały mieszkańcom odpowiednią dozę prywatności i wygody, a także pozytywne doznania wizualne. Na ich lokalizacje wybieramy okolice spokojne i zielone, zarazem wyposażone w pełną infrastrukturę.

Klienci, decydując się współpracę z naszą firmą, mogą liczyć na kompleksową obsługę. W 2011 powołaliśmy do życia Biuro obrotu nieruchomościami, które służy pomocą przy zamianie mieszkania na dom, a także sprzedaży gruntów, domów i mieszkań. Ułatwia również klientom zakup nowej nieruchomości. Dzięki współpracy z biurami kredytowymi może wesprzeć w uzyskaniu korzystnych warunków kredytowania. Gwarantuje również pełną obsługę prawno-skarbową.

Oferta naszej firmy w zakresie bezczynszowych domów z działką skierowana jest zarówno do młodych osób, które kupują pierwszą nieruchomość, korzystając z dofinansowania przez państwowe programy np. MDM (Mieszkania dla młodych), jak i tych, którzy planują dokonać zamiany swojego obecnego mieszkania na nowy lokal.

Sprawdź naszą wyjątkową propozycję bliźniaków na sprzedaż w Grzybowie, domów szeregowych Kąkolewie oraz domów jednorodzinnych w zabudowie bliźniaczej w Gostyniu.